Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Doğal Yağlar

HAKİKİ DOĞAL ZEYTİNYAĞINDAN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ KANTORAN YAĞIMIZ YERİNDE.YARADA MİKROP VE İLTİHAP OLUŞUMUNU ENGELLER.HÜCRE YENİLEYİCİ ÖZELLİĞİ SAYESİNDE YARANIN ÇABUK KAPANMASINI SAĞLAR.YARA VE YANIK İZLERİNİ İYİLEŞTİRİR, YANIK ACISINI HAFİFLETİR.SIRT VE BACAK AĞRILARINDA MASAJ YAĞI OLARAK KULLANILABİL..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
BOĞAZ AĞRISI VE BOĞAZ İLTİHABINA, AKCİĞER KARACİĞER İLTİHABINA, BEL BÖBREK VE MİDE İLTİHAPLARINA, MİDE RAHATSIZLIKLARINA, BURUN AKINTISINA, DAMARLARDAKİ KANI TEMİZLEMEDE, İDRAR YOLU İLTİHAPLANMASINA VE KUVVETLİ BİR BALGAM SÖKTÜRÜCÜ OLAN UDUHİNDİ YAĞIMIZIN BİR ÇOK ŞİFASI BULUNMAKTADIR. DOĞAL ANTİBİYO..
225,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
DOĞAL KATKISIZ BİR ŞEKİLDE SİPARİŞİNİZDEN SONRA TAZE TAZE ÇEKTİĞİMİZ ÇÖREKOTU YAĞIMIZ YERİNDE.ÇÖREKOTU YAĞIMIZI MUTLAKA EVİNİZDE BULUNDURMALISINIZ. YEMEKLERİNİZDE SALATALARINIZDA DAMLA DAMLA KATARAK HEM LEZZETLİ HEM ŞİFALI OLMASI İÇİN MUTLAKA KULLANMALISINIZ.ÇÖREKOTU YAĞININ FAYDALARI;1- BAĞIŞIKLIK ..
220,00TL
Vergiler Hariç:220,00TL
DİZ VE BACAK AĞRILARINA, EKLEM VE SIRT AĞRILARINA, ROMATİZMAYA, KİREÇLENMEYE, LİF YIRTILMASINDA, SIVI KAYBINDA KALICI İYİLEŞME SAĞLAYAN YENGEÇ YAĞIMIZ YERİNDE TAMAMEN DOĞAL KATKISIZ BİR ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞTIR.BİR ÇOK İNSANIMIZDA HEMEN KULLANIMLARDA BİLE ETKİSİNİ ÇOK ÇABUK GÖSTERMİŞ VE ŞİFAYA VESİLE ..
363,00TL
Vergiler Hariç:363,00TL
Hindistan Cevizi Yağı
2-3 gün içinde
Hindistan Cevizi Yağı (Soğuk Sıkım) 210 ml..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)