Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Şifalı Bitkiler

ÖZELLİKE BOĞAZ AĞRISI VE BOĞAZ İLTİHAPLANMASINA, AKCİĞER VE BRONŞLARDAKİ İLTİHABI KURUTMADA, BEL VE BÖBREKLERDE İLTİHABI KURUTMADA, İDRAR YOLU ENFENKSİYONU VE İLTİHAPLANMALARINI KURUTMADA, VUCUTTAKİ KANI TEMİZLEMEDE, BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ KUVVETLENDİRMEDE, KRONİK ASTIM BR..
1.000,00TL
Vergiler Hariç:1.000,00TL
YENİ MAHSÜL ŞİFA DEPOSU MAYIS PAPATYASI TAZE DOĞAL BİR ŞEKİLDE YERİNDE KURUTULUP MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HAZIRDIR.Mideyi düzeltir, gazları giderir, vücuda rahatlık verir.İshali önler. Kabızlığı giderir.Basura faydalıdır.Hazmı kolaylaştırır.Ciğere kuvvet verir.Şekerle içildiğinde erkekliğe kuvvet verir.İ..
225,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
DOĞAL KATKISIZ VE HER ZAMAN TAZE ÇEKİLEN MENENGİÇİMİZ YERİNDE.GERÇEK MENENGİÇ KAHVESİ LEZZETİNE BÖYLE TAMAMEN DOĞAL BİR ŞEKİLDE ULAŞABİLİRSİNİZ.MENENGİÇİMİZİ KAVURMASINDAN VE TAZE ÇEKİLMESİNE KADAR HEPSİNİ KENDİMİZ YAPIYORUZ.NEFES DARLIĞINA İYİ GELİR.ÖKSÜRÜĞE İYİ GELİR.İDRAR YOLU ENFEKSİYONUNA İYİ G..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
DOĞAL KURUTULMUZ KİRAZ SAPIMIZ YERİNDE.Kiraz sapı, A, C ve E vitamini yönünden zengindir. Yeterli miktarda potasyum, magnezyum, lif ve antioksidan içerir. Özellikle melatonin ile serotonin gibi biyoritmi düzenleyen antioksidanlar bulundurması açısından son derece nadir bir bitkidir.Böbreklerin temiz..
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
SİPARİŞİNİZ ÜZERİNE HAZIRLANACAK OLAN KEÇİBOYNUZU TOZUNU ÖNCE TEK TEK KIRIP ARALARINA BAKARAK AYIKLAYARAK TEMİZ BİR HALE GETİRİYORUZ.DAHA SONRA SİPARİŞİNİZDEN SONRA TAZE DOĞAL KATKISIZ BİR ŞEKİLDE YERİNDE ÇEKİP GÖNDERİYORUZ.HERHANGİ BİR KATKI MADDESİ YAHUT KORUYUCU MADDE BULUNMAMAKTADIR.Vücuda bolca..
150,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
YENİ MAHSÜL ŞİFA KAYNAĞI KIŞ AYININ OLMAZSA OLMAZI IHLAMURUMUZ YERİNDE.ÖZELLİKLE SOĞUK ALGINLIĞI, GRİP, NEZLE VE TOKSİNLERİN ATILMASINA YARDIMCI OLAN IHLAMURUN DAHA BİR ÇOK FAYDASI BULUNMAKTADIR.IHLAMUR ÇAYININ FAYDALARI;Terlemeyi teşvik eder.Ateş düşürür.Öksürüğe iyi gelir.Gribe ve nezleye iyi geli..
600,00TL
Vergiler Hariç:600,00TL
KEMİK ERİMESİNE KIKIRDAK HASARINA DİZLERDEKİ SIVI KAYBINA KEMİKLERİN GÜÇLENMESİNE KIRIK ÇATLAK TEDAVİLERİNE ÇOK İYİ GELEN İLAÇSIZ İĞDEMİZİ SİPARİŞİNİZDEN SONRA ÇEKİRDEĞİ İLE BİRLİKTE YERİNDE TAZE ÇEKİYORUZ.İDRAR DAMLATMASINI ÖNLEYEN BAĞIŞIKLIĞI GÜÇLENDİRE..
340,00TL
Vergiler Hariç:340,00TL
ZAYIFLAMAYA YARDIMCI OLAN DEVEGÖZÜ/AÇLIK OTU YENİ MAHSÜL OLARAK YERİNDE.AÇLIK OTU ZAYIFLAMADA ÇOK ETKİLİ OLUP YENİ TAZE MAHSÜL OLARAK GELMİŞTİR.AÇLIK OTU BİTKİSİ BAĞIRSAKLARIN ÇALIŞMASINA YARDIMCI OLUR.VÜCUTTA VÜCUT YAĞLARININ KOLAY YAKILMASINA YARDIMCI OLMAKTADIR.BİREYDE TOKLUK HİSSİNİN OLUŞMASINA ..
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)